אודות המופעים

רפלקס

 

יצירה מיוחדת שיצרה נטע יחד עם המוסיקאית  קרן רוזנבאום היוצרת במוסיקה עכשווית. 

יחד הן יוצרות יצירה מודרנית המוציאה את מחול הפלמנקו מהאתניות שלו והופכת אותו לכלי הבעה אומנותי בימתי. במופע השתתפו עם נטע קרן רוזנבאום בפיקולו, הילה בצ'לו.

נטע "ניגנה" על עצמה בקשת של צ'לו, ניגנה בקסטניטות, ורקעה ברגלייה על משטח מתכתי שהיה מונח על ברגים ומסמרים קטנים. הנגניות ניגנו את הפרטיטורה של קרן לפי ריקודה של נטע והגיבו כמו ברפלקס אחת על השנייה.


בעקבות מופע זה יסדה קרן רוזנבאום את אנסמבל "רפלקס" העובד עם יוצרים מודרניים שונים בהפקות מקוריות בארץ ובעולם וכיום מופיע דרך קבע בניו יורק.

רפלקס - מבוסס על הרעיון ה- "New Orchestra" המשלב טכנולוגיה ואומנויות במה מתחומי מוסיקה, תיאטרון, מחול, פיסול, ווידאו, מיצג, פיסול בסאונד, תאורה ועיצוב. הקורא תיגר על מוסכמות עולם המוסיקה.


המופע הועלה לראשונה בשנת 1999 בפסטיבל "הרמת מסך" במרכז סוזן דלל

ומאז הופיע בבית האופרה הישראלית, תיאטרון "תמונע", ומוסיף ומתחדש עד היום.


יצירות נוספות שנוצרו על ידי שתי האומניות -

דממה,  בו רוקדת נטע ריקוד פלמנקו מלא רגש וסוער בשקט מוחלט, ועל משטח גומי הבולע את רקיעות הרגליים. כל שנישמע היה נשימותיה של נטע ושפשוף החצאית על גופה.

טנגו לאקורדיון ומניפה, יצירה שכתבה קרן לאקורדיון בו נשמעת בפלייבק וברגע אמת על הבמה "נגינה" של נטע במניפה. הצלילים מוגברים ומעוותים על ידי קרן במערכות סאונד, ההופכת את הצלילים לצליל משק פרפרים.


לצפיה בסרטונים ובאתר רפלקס לחצו כאן 

להזמנת מופע לחצו כאן

 

 

 

 

מדיה